طراحی سایت کلیک

بازدید: 1.1K نفر تاریخ منتشر : ۹۵/۰۸/۱۴
مدیریت: گروه کلیک
تلفن/موبایل: 09215686100
فکس:
آدرس: مبارکه - خیابان بسیج
توضیحات:

– طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی
– بهینه سازی سایت و سئو
– انجام انواع پروژه های دانشجویی در زمینه برنامه نویسی و طراحی
– طراحی سایت داینامیک – استاتیک – فروشگاهی – شخصی – خبری- شرکتی – صنعتی – آموزشگاه – پزشکی و …
– طراحی سایت مرتبط با شغل شما

– طراحی سایت به زبان های برنامه نویسی PHP – ASP.net MVC – WordPress – Jquery – HTML5 – CSS3 – Prestashop و …

– طراحی کارت ویزیت – لوگو – سربرگ – بنر – بروشور – کاتالوگ و …

آموزش حرفه ای:
– طراحی سایت
– فتوشاپ و ایلوستریتور

۱

توضیحات بیشتر:
text

طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی
اولین کار برای ورود به عرصه ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین ، طراحی سایت مناسب و استاندارد با توجه به نیاز می باشد. طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت تبلیغاتی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی و …
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

بهینه سازی سایت و سئو ( Seo )
موتورهای جستجو ۸۵% از بازدید واقعی شما را تشکیل میدهد. اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند. امروزه داشتن تنها یک سایت کافی نیست ، سئو یکی از نیاز های هر سایتی است. رعایت اصول سئو در سایت باعث موفقیت میشود و بازدید فراوانی برای آن به ارمغان بیاورد.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

بازاریابی و تبلیغات اینترنتی
در هر صنف و شغلی که هستید، بازاریابی محصولات و خدمات خود را به ما بسپارید. ما با به کارگیری روشهای مختلف بازاریابی اینترنتی ، به شما در پیشبرد اهدافتان کمک نماییم. شرکت طراحی سایت مبنا این اطمینان را به شما میدهیم که هر میزان در زمینه وب سرمایه گذاری نمایید ، سرمایه و مشتریان شما افزایش یابد.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

طراحی سایت واکنش گرا (Responsive)
با پیشرفت تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت و موبایل و لبتاپ و …، طراحی وب سایت ها باید طوری باشد که با توجه به تکنولوژی، بتواند خود را سازگار نماید. به این کار طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می گویند. یکی از تخصص های اصلی و مهارت های ویژه ی شرکت ما، طراحی Responsive یا طراحی واکنش گرا است.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

طراحی قالب گرافیکی اختصاصی سایت
تمامی سایت های طراحی شده توسط ما، با نظر مشتری طراحی قالب خواهد شد. گرافیست های ما ، طرح ها و ایده های شما را برای سایتتان جلا می دهند و از آنها یک سایت حرفه ای درست می کنند. قالب سایت شما اختصصاصی و مطابق با سلیقه ی شما و ایده های گرافیست های حرفه ای شرکت مبنا خواهد بود.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

مشاوره و پشتیبانی رایگان از طراحی سایت
سیاست های اصلی شرکت مبنا، آسودگی مشتری از بابت کار خود است. ما برای این کار با مشاوره های رایگان و جامع، در کنار شما خواهیم بود. پشتیبانی از کار شما وظیفه ی اصلی ماست و ما شما را از بابت کارتان آسوده خاطر نگه خواهیم داشت. مشاوره های ما از قبل قرار داد، آغاز و تا هر زمان که شما بخواهید ادامه میابد.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

طراحی لوگو و ست اداری
یکی از مشخصه ها و جلوه های مهم در ذهن مشتریان هر شرکت، لوگو و ست های اداری ( اعم از سربرگ ، کارت ویزیت ، کاتالوگ و…) می باشد. که می توان با برقراری ارتباطی هارمونی بین این موارد ، و حتی وب سایت شرکت، در ذهن مشتری اثری مثبت گذاشت و در یک نگاه کلی به او نشان داد که شرکت دارای نظم و قاعده ی مشخص است.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

طراحی بنر های تبلیغاتی
با توجه به اینکه تبلیغات رک مهمی در معرفی ما به کاربران و مشتریان می باشد، داشتن بنر های تبلیغاتی که شامل شعار و مفهومی جذاب برای جذب نگاه کاربر باشد، اصل مهمی در ایجاد بنر های تبلیغاتی است؛ همچنین داشتن طرح و رنگی متناسب با محل قرار گیری کار و تشابهی با رنگ های سازمانی شرکت و وب سایت ما، نکته مهم بعدی در طراحی بنر می باشد.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

تولید محتوا
اگر قصد داریم وب سایتی طراحی نماییم که دارای بازدید فوق العاده خوب و هدفمند در مورد کار ما داشته باشد، باید از رکن مهمی به نام تولید محتوای هدفمند استفاده نماییم. در این راه ما می توانیم مشاور مناسبی برای شما باشیم تا مفاهیم مهم و محتوای ارزشمند خود را بشناسید و آنها را تولید نمایید و در اختیار کاربران خود قرار دهید.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

برندسازی
تمامی تولیدکنندگان و ارائه دهندگان محصولات و خدمات مسلما دوست دارند نام برند آنها به محبوبیت و شهرت برند نایک ، برند اپل ، برند بنز و سایر برندهای مطرح در جهان برسد. شاید برند محبوبی که در کشور ایران این روزها بر سر زبان افتاده است برند دیجی کالا می باشد، که با آنالیز راه این شرکت های بزرگ و پیاده سازی برندسازی می توان راحت به این شرایط دست پیدا نمود.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

text

تحلیل و بررسی سایت
یکی از بزرگ ترین فعالیت ها که باعث رشد و پیشرفت ما خواهد شد تحلیل و بررسی می باشد، برای داشتن سایتی موفق نیز داشتن آمار مناسب برای تحلیل رفتار کاربران و مشتریان، بسیار مهم و لازم می باشد. شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن تخصص و تجربه کافی می تواند در این راه شما را رهنمود نماید تا با تحلیل مناسب بتوانید روند پیشرفت خود را تسریع و بهبود ببخشید.
۰۹۲۱۵۶۸۶۱۰۰
آذری

نظرات