آجیل فروشان هم قنادی می شوند/ حضور آجیل فروشان در نمایشگاه های بهاره

بازدید: 92 نفر تاریخ منتشر : ۹۵/۱۱/۲۷

خلاصه خبر: آجیل فروشان هم قنادی می شوند/ حضور آجیل فروشان در نمایشگاه های بهاره رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش از اعطای جواز کسب قنادی به آجیل فروشان خبر داد و گفت: آجیل فروش ها هم می توانند قنادی داشته باشند.

شرح خبر:

آجیل فروشان هم قنادی می شوند/ حضور آجیل فروشان در نمایشگاه های بهاره
رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش از اعطای جواز کسب قنادی به آجیل فروشان خبر داد و گفت: آجیل فروش ها هم می توانند قنادی داشته باشند.

مصطفی احمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران گفت: طبق قانون نظام صنفی آن دسته از واحدهای صنفی که دارای فعالیت مشابه و همگن باشند، به شرط رعایت ضوابط خاص اتحادیه می توانند دو جواز کسب برای فعالیت در یک واحد صنفی بگیرند.

وی ضمن اعلام آنکه هم اکنون برخی از قنادی ها دارای جواز کسب آجیل فروشی هم هستند، افزود: خیلی از قنادان نمی دانند که ما آجیل فروشان هم می توانیم با رعایت شرایط خاص منجمله داشتن حداقل متراژ دو جواز کسب داشته باشیم.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار در عین حال به این مطلب اشاره کرد که حدود ۱۲۰۰ نفر در سامانه ایرانیان ثبت نام کردند و پرونده های آنها تکمیل شده که امیدواریم تا نیمه اول سال آینده جواز کسب ۲۰۰ نفر تکمیل شود.

وی از حضور آجیل فروشان در نمایشگاه بهاره امسال خبر داد و گفت: طی دو سه روز آینده تعداد آجیل فروشانی که در نمایشگاه های بهاره امسال حضور خواهند داشت، مشخص می شود
به نقل از اتاق اصناف ایران

نظرات